balustrada szklana na schodach

Balustrady szklane – sposób na trwałe i estetyczne zabezpieczenie schodów i tarasów

Szkło jest nieodzownym elementem wszystkich nowoczesnych trendów w wystroju wnętrz. Nie tylko doskonale komponuje się z innymi materiałami i nadaje pomieszczeniom dodatkowej głębi, ale również efektownie odbija światło i prezentuje się wyjątkowo atrakcyjnie. Charakteryzują się dużą odpornością na uszkodzenia i (...)

balustrada na schodach, szkło przyciemnione

Balustrady – z jakiego szkła wykonać i jak zamontować?

Cenisz sobie nowoczesne rozwiązania w zakresie tworzenia aranżacji wnętrz? Jeśli tak, to z pewnością w Twoim guście jest połączenie eleganckiego, chromowanego czy szlifowanego metalu ze szkłem. Kojarzy się ono zawsze z luksusem i nowoczesnością. Czy jednak takie rozwiązania są odpowiednio (...)

Szklane drzwi przesuwne

Szklane drzwi przesuwne – idealne rozwiązanie do niewielkich mieszkań

 W czasie urządzania pomieszczenia o ograniczonym metrażu napotkać można wiele komplikacji. Jednym z nich są otwierające się do wewnątrz skrzydła drzwi, które nie tylko znacznie ograniczają przestrzeń dostępną do zagospodarowania i utrudniają dobór wyposażenia, ale również mogą dodatkowo optycznie pomniejszać (...)

balustrada ze szkła, czarne obramowanie

Szklane balustrady – odmień swoje wnętrze

Nie ulega wątpliwości, że w zakresie aranżacji wnętrz jednym z najbardziej popularnych stylów jest ten nowoczesny. Chętnie wybieramy zestawienia kolorów zdecydowanych z pastelowymi, odcienie szarości czy meble w stylu industrialnym, skandynawskim czy innych, tym podobnych. Duże pole do tworzenia wyjątkowych (...)