ścianka dźwiękoszczelna

Ścianki działowe do biura – dlaczego warto je wybrać?

W dzisiejszych czasach przestrzeń biurowa nabiera nowego znaczenia. Nie jest już jedynie miejscem pracy, lecz stanowi środowisko, które wpływa na efektywność oraz komfort pracowników. Współczesne biura dążą do stworzenia harmonijnego środowiska, które sprzyja kreatywności, współpracy i zwiększa produktywność. W tym (...)

drzwi wewnętrzne szklane, ze wzorem

Dlaczego warto wybrać szklane drzwi?

Szukasz pomysłu na wprowadzenie do swojego wnętrza trochę nowoczesności, a jednocześnie zależy Ci na odpowiednim doświetleniu pomieszczenia? Wypróbuj ponadczasowe rozwiązanie – drzwi szklane! To ciekawa alternatywa dla tradycyjnych skrzydeł, która swoje zastosowanie ma zarówno w domach prywatnych, jak i biurach. (...)

Okucia do szkła Maja

Dlaczego właśnie szkło na wymiar?

Doskonale wiemy, że każdy klient ma inne potrzeby i podobają mu się różne realizacje, które nie zawsze są dostępne w sklepach. Dlatego też tworzymy dla nich szkło na wymiar. Takie rozwiązanie pozwala na idealne dopasowanie ścianek działowych, drzwi, a nawet (...)

Szklane ścianki akustyczne Warszawa

Zalety ścianek działowych szklanych

Szukasz ciekawego rozwiązania na zagospodarowanie siedziby Twojej firmy? Chcesz zaaranżować ją profesjonalnie i nowocześnie, aby Twoi klienci już od wejścia dostrzegli pełen profesjonalizm Twojej firmy? Zastanawiasz się, jak podzielić większe pomieszczenia? Jeśli na którekolwiek z powyższych odpowiedziałeś twierdząco, to mamy (...)

balustrada szklana na schodach

Balustrady szklane – sposób na trwałe i estetyczne zabezpieczenie schodów i tarasów

Szkło jest nieodzownym elementem wszystkich nowoczesnych trendów w wystroju wnętrz. Nie tylko doskonale komponuje się z innymi materiałami i nadaje pomieszczeniom dodatkowej głębi, ale również efektownie odbija światło i prezentuje się wyjątkowo atrakcyjnie. Charakteryzują się dużą odpornością na uszkodzenia i (...)

Balustrady szklane

Balustrady – z jakiego szkła wykonać i jak zamontować?

Cenisz sobie nowoczesne rozwiązania w zakresie tworzenia aranżacji wnętrz? Jeśli tak, to z pewnością w Twoim guście jest połączenie eleganckiego, chromowanego czy szlifowanego metalu ze szkłem. Kojarzy się ono zawsze z luksusem i nowoczesnością. Czy jednak takie rozwiązania są odpowiednio (...)

Szklane drzwi przesuwne

Szklane drzwi przesuwne – idealne rozwiązanie do niewielkich mieszkań

 W czasie urządzania pomieszczenia o ograniczonym metrażu napotkać można wiele komplikacji. Jednym z nich są otwierające się do wewnątrz skrzydła drzwi, które nie tylko znacznie ograniczają przestrzeń dostępną do zagospodarowania i utrudniają dobór wyposażenia, ale również mogą dodatkowo optycznie pomniejszać (...)

balustrada ze szkła

Szklane balustrady – odmień swoje wnętrze

Nie ulega wątpliwości, że w zakresie aranżacji wnętrz jednym z najbardziej popularnych stylów jest ten nowoczesny. Chętnie wybieramy zestawienia kolorów zdecydowanych z pastelowymi, odcienie szarości czy meble w stylu industrialnym, skandynawskim czy innych, tym podobnych. Duże pole do tworzenia wyjątkowych (...)