drzwi wewnętrzne szklane, ze wzorem

Dlaczego warto wybrać szklane drzwi?

Szukasz pomysłu na wprowadzenie do swojego wnętrza trochę nowoczesności, a jednocześnie zależy Ci na odpowiednim doświetleniu pomieszczenia? Wypróbuj ponadczasowe rozwiązanie – drzwi szklane! To ciekawa alternatywa dla tradycyjnych skrzydeł, która swoje zastosowanie ma zarówno w domach prywatnych, jak i biurach. (...)

Okucia do szkła Maja

Dlaczego właśnie szkło na wymiar?

Doskonale wiemy, że każdy klient ma inne potrzeby i podobają mu się różne realizacje, które nie zawsze są dostępne w sklepach. Dlatego też tworzymy dla nich szkło na wymiar. Takie rozwiązanie pozwala na idealne dopasowanie ścianek działowych, drzwi, a nawet (...)

Szklane ścianki akustyczne Warszawa

Zalety ścianek działowych szklanych

Szukasz ciekawego rozwiązania na zagospodarowanie siedziby Twojej firmy? Chcesz zaaranżować ją profesjonalnie i nowocześnie, aby Twoi klienci już od wejścia dostrzegli pełen profesjonalizm Twojej firmy? Zastanawiasz się, jak podzielić większe pomieszczenia? Jeśli na którekolwiek z powyższych odpowiedziałeś twierdząco, to mamy (...)

balustrada szklana na schodach

Balustrady szklane – sposób na trwałe i estetyczne zabezpieczenie schodów i tarasów

Szkło jest nieodzownym elementem wszystkich nowoczesnych trendów w wystroju wnętrz. Nie tylko doskonale komponuje się z innymi materiałami i nadaje pomieszczeniom dodatkowej głębi, ale również efektownie odbija światło i prezentuje się wyjątkowo atrakcyjnie. Charakteryzują się dużą odpornością na uszkodzenia i (...)

Balustrady szklane

Balustrady – z jakiego szkła wykonać i jak zamontować?

Cenisz sobie nowoczesne rozwiązania w zakresie tworzenia aranżacji wnętrz? Jeśli tak, to z pewnością w Twoim guście jest połączenie eleganckiego, chromowanego czy szlifowanego metalu ze szkłem. Kojarzy się ono zawsze z luksusem i nowoczesnością. Czy jednak takie rozwiązania są odpowiednio (...)

Szklane drzwi przesuwne

Szklane drzwi przesuwne – idealne rozwiązanie do niewielkich mieszkań

 W czasie urządzania pomieszczenia o ograniczonym metrażu napotkać można wiele komplikacji. Jednym z nich są otwierające się do wewnątrz skrzydła drzwi, które nie tylko znacznie ograniczają przestrzeń dostępną do zagospodarowania i utrudniają dobór wyposażenia, ale również mogą dodatkowo optycznie pomniejszać (...)

balustrada ze szkła

Szklane balustrady – odmień swoje wnętrze

Nie ulega wątpliwości, że w zakresie aranżacji wnętrz jednym z najbardziej popularnych stylów jest ten nowoczesny. Chętnie wybieramy zestawienia kolorów zdecydowanych z pastelowymi, odcienie szarości czy meble w stylu industrialnym, skandynawskim czy innych, tym podobnych. Duże pole do tworzenia wyjątkowych (...)