Maja Sp. z o.o.O firmie

Maja Sp. z o.o. założona w 1988 roku specjalizuje się w instalacji powierzchni szklanych z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań z zakresu bezramowych systemów montażu szkła.

Wśród wykonywanych przez nas projektów znajdują się:

oraz zamówienia specjalne, często daleko wybiegające poza standardowe rozwiązania.

Zapewniamy przy tym kompleksową obsługę od projektu do montażu. Realizujemy nasze projekty zarówno do mieszkań i domów prywatnych, biur i urzędów, banków, szkół, sklepów, centrów handlowych, hoteli, SPA oraz klubów sportowych.
Realizujemy projekty na terenie całego kraju oraz poza jego granicami.

Współpracujemy z najlepszymi producentami okuć i systemów drzwi przesuwnych w Europie. Specjaliści naszej firmy wciąż poszukują coraz ciekawszych i bardziej innowacyjnych rozwiązań, które wraz ze zgromadzoną na przestrzeni lat wiedzą i doświadczeniem z sukcesem są wykorzystywane w kolejnych projektach naszej firmy.

Zapytaj o szczegóły

Nasi klienci MajaNasi klienci

Nasza wieloletnia współpraca z klientami zaowocowała wieloma wspaniałymi realizacjami oraz cennym doświadczeniem i wiedzą z zakresu montażu szkła.

Poniżej zamieszczamy zdobyte rekomendacje oraz listę niektórych Klientów, dla których z sukcesem realizowaliśmy nasze projekty. Nie zapominamy oczywiście o naszych indywidualnych Klientach, z którymi wspólnie tworzyliśmy wnętrza ich mieszkań, domów i rezydencji.

Wśród naszych Klientów znajdowali się m.in.:

Sklepy w Centrach Handlowych:

Banki:

Salony samochodowe:

Masz pytania? Napisz do nas!

    Niniejszym oświadczam, że zapoznałem się z polityką prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Maja Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 44/46 lok. 2, moich danych osobowych w zakresie niezbędnym do realizacji świadczonych na moją rzecz usług. Jednocześnie potwierdzam, że mam ukończone 16 lat i jestem świadomy, że przysługuje mi prawo do wglądu w moje dane osobowe oraz prawo do odwołania udzielonej zgody i żądania usunięcia moich danych osobowych.