Drzwi szklane przesuwne Warszawa

Drzwi szklane przesuwne – rodzaje

Drzwi szklane przesuwne montuje się do sufitu lub nadproża nad otworem drzwiowym. Konstrukcja wykorzystuje szyny i poruszające się w nich wózki jezdne z zaciskami zabezpieczającymi.

Do wyboru pozostają drzwi szklane przesuwne:

  • jednoskrzydłowe i dwuskrzydłowe,
  • ze ścianką stałą,
  • na systemie rolkowym wykonanym z nierdzewnej stali szczotkowanej (można je zamontować wyłącznie do muru).

Projektujemy i montujemy drzwi szklane przesuwne. Warszawa to miejsce, gdzie znajduje się główna siedziba naszej firmy, ale realizujemy zlecenia na terenie całej Polski. Specjalnie dla Ciebie możemy stworzyć drzwi ze szkła na wymiar, które idealnie wpiszą się w stylistykę domowych lub firmowych wnętrz.

Drzwi szklane przesuwne Warszawa – wybierz kompleksowe usługi montażowe

W ofercie posiadamy drzwi szklane przesuwne wykonane z różnych typów szkła hartowanego. Możesz wybrać przezroczyste szkło float (na krawędziach lekko widoczne jest zabarwienie zielone) oraz przezroczyste lub matowe szkło OPTIWHITE. Dostępne jest także matowe szkło trawione (z tzw. satyną) i szkło przezroczyste piaskowane.

Ciekawą opcją jest szkło barwione w masie – odcień brązowy, grafitowy lub czarny doskonale wpisze się w nowoczesną aranżację wnętrz. Do biur i obiektów komercyjnych (hotele, restauracje, salony kosmetyczne, fryzjerskie i Spa, sklepy itp.) świetnie sprawdzi się szkło hartowane z grafiką (laminat pozwoli nanieść na taflę logo firmy, reklamę czy zdjęcie).

Detalem, który doda spójnego charakteru całości jest uchwyt. Możemy zamontować drzwi szklane przesuwne z gałką, uchwytem relingowym lub tradycyjnym zamkiem z klamką.

Dlaczego warto nas wybrać?

Wysoka jakość usług

Gwarantujemy wysoką jakość wykonania szkła oraz montażu. Officia deserunt mollit anim id est laborum.

Doświadczenie i wiedza

Dzięki wielu wymagającym realizacjom, wyróżniamy się ogromną wiedzą i doświadczeniem.

Innowacyjne rozwiązania

Specjalizujemy się w instalacji powierzchni szklanych z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań.