Wykonujemy nowoczesne i estetyczne zabudowy ze szkła. Trend ten już od lat obecny jest w obiektach biznesowych i użyteczności publicznej. Ściany całoszklane pozwalają optycznie dzielić przestrzeń, która nadal pozostaje jednak wizualnie wyeksponowana jako całość. Taka zabudowa świetnie rozświetli wydzielone pomieszczenia i nada im stylowy charakter. Zabudowy ze szkła bardzo często wykorzystuje się do tworzenia oddzielnych boksów w biurach. Większą przestrzeń można w ten sposób podzielić na kilka mniejszych stanowisk pracy, a transparentne szkło sprawi, że nowe ściany nie przytłoczą całości projektu.

Zabudowy szklane łączymy z drzwiami przesuwnymi lub szklanymi drzwiami wahadłowymi (dzięki zastosowaniu specjalnych zawiasów, będzie można je otwierać w obie strony). Szeroki wybór przeszkleń, okuć i wykończeń pozwoli dobrać model, który idealnie wpisze się w estetykę konkretnych wnętrz. Ściany szklane Warszawa – sprawdź naszą ofertę już teraz!

Rodzaje ścianek

Dowiedz się więcej na temat poszczególnych rodzajów ścianek szklanych.

Zabudowy ze szkła – gdzie wykonujemy?

Minimalistyczne zabudowy szklane najczęściej kojarzone są z biurami, salonami sprzedaży, galeriami i pasażami, bankami oraz innymi obiektami komercyjnymi. Z powodzeniem można je jednak wykorzystać także w modernistycznych wnętrzach prywatnych. Za ich pomocą da się podzielić przestronne pomieszczenie na 2 mniejsze, a jednocześnie ciekawie je wyeksponować. Elegancki efekt można uzyskać, oddzielając za pomocą szklanej zabudowy hol od salonu. Szkło całościenne można wykorzystać również na granicy kuchnia-salon, kuchnia-jadalnia, sypialnia-łazienka czy sypialnia-garderoba.

Kompleksowo projektujemy i montujemy szklane ściany. Warszawa stanowi siedzibę naszego przedsiębiorstwa, ale realizujemy projekty na terenie całej Polski. Specjalnie dla Ciebie lub Twojej firmy możemy stworzyć efektowne zabudowy ze szkła w bardzo nowoczesnym stylu!