Drzwi szklane Warszawa

Drzwi szklane wewnętrzne i przesuwne

Realizujemy projekty na nowoczesne, solidne drzwi szklane wewnętrzne i przesuwne. Zaawansowane technologie pozwalają nam na tworzenie elementów wystroju wnętrz o niepowtarzalnym charakterze. Szklane elementy doskonale wpisują się w potrzeby wnętrz:

  • klasycznych,
  • nowoczesnych,
  • surowych,
  • industrialnych.

Nadają się do mieszkań, biur i obiektów użytkowych.

Montaż bezramowy w szklanych drzwiach

Drzwi szklane instalujemy, podobnie jak pozostałe nasze produkty, w systemie montażu bezramowego. Ze względu na sposób otwierania wyróżniamy drzwi szklane przesuwne i rozwierne (w tym wahadłowe lub przymykowe oraz jedno- lub dwuskrzydłowe).

Do wykonania drzwi szklanych stosowane jest szkło bezpieczne-hartowane i laminowane. Jest wytrzymałe i odporne na uderzenia. W zależności od indywidualnych potrzeb klienta możemy zastosować szkło bezbarwne bądź barwione.

Za pomocą różnych technik (sitodruk, piaskowanie, folia) na szybę można nanosić dowolne wzory. Do tego rodzaju elementów wystroju wnętrza dobieramy odpowiednie okucia: z aluminium, stali nierdzewnej lub mosiądzu, o różnorodnym wzornictwie i stylistyce.

Drzwi szklane Warszawa – dlaczego warto?

Tego rodzaju drzwi nadadzą wnętrzu nowoczesnego, eleganckiego, a zarazem lekkiego charakteru. Doskonale sprawdzają się w niewielkich pomieszczeniach, gdyż doświetlają każdy zakątek wnętrza. Za pomocą szklanych ścian wydzielane są odrębne pomieszczenia, na przykład w przestrzeniach biurowych.

Drzwi przesuwne pozwalają zaoszczędzić miejsce (nie potrzebują przestrzeni do otwierania). Bywają wykorzystywane również w domach, na przykład do oddzielenia łazienki od sypialni. Nie muszą być przezroczyste, dlatego mogą zapewnić taki sam poziom intymności, co tradycyjne rozwiązania.

Nasze produkty znajdą zastosowanie wszędzie tam, gdzie potrzeba konstrukcji lekkich i przepuszczających światło. Szkło nie przytłacza i nie ogranicza. Pozwala na wydzielanie i doświetlenie pomieszczeń, zarówno mieszkalnych, jak i biznesowych. Biuro naszej firmy mieści się w Warszawie. Zamówienia realizujemy na terenie całej Polski oraz za granicą. Drzwi szklane Warszawa – sprawdź nas już teraz! Zainteresowanych inwestorów zapraszamy do kontaktu.

Drzwi szklane

Szklane drzwi przesuwne

To idealne rozwiązanie dla nowoczesnych wnętrz, w których liczą się lekkość i elegancja. Szklane drzwi przesuwne odpowiadają na potrzebę większej ilości światła w pomieszczeniu, a także sprawdzą się wszędzie tam, gdzie liczy się otwarta przestrzeń. Skrzydła przesuwne warto zastosować tam, gdzie liczy się każdy centymetr.

Sprawdź
Drzwi szklane

Szklane drzwi wewnętrzne

Dzięki wewnętrznym skrzydłom drzwiowym ze szkła do pomieszczenia dotrze więcej światła słonecznego, a przestrzeń nie zostanie ograniczona. Drzwi mogą otwierać się jednostronnie lub wahadłowo i zostać wyposażone w dekoracyjne okucia oraz matowienia, wzory czy folie dekoracyjne. Idealne do biur i obiektów handlowo-usługowych.

Sprawdź

Dlaczego warto nas wybrać?

Wysoka jakość usług

Gwarantujemy wysoką jakość wykonania szkła oraz montażu. Officia deserunt mollit anim id est laborum.

Doświadczenie i wiedza

Dzięki wielu wymagającym realizacjom, wyróżniamy się ogromną wiedzą i doświadczeniem.

Innowacyjne rozwiązania

Specjalizujemy się w instalacji powierzchni szklanych z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań.