Daszki szklane Warszawa

Zadaszenia szklane

Zadaszenia szklane doskonale sprawdzą się w domach jednorodzinnych, budynkach biurowych oraz wszelkiego typu obiektach użyteczności publicznej. Daszki ze szkła to nowoczesna forma zadaszenia, które montuje się nad drzwiami prowadzącymi do budynku. Skutecznie chronią drzwi zewnętrzne przed niekorzystnym działaniem czynników atmosferycznych (niektórzy producenci stolarki wymagają ich do zapewnienia gwarancji). Dzięki nim osoby oczekujące na wejście do budynku (np. dzwoniące domofonem czy poszukujące kluczy w torebce) mają zagwarantowane komfortowe warunki, ponieważ zadaszenie chroni przed deszczem lub śniegiem.

Chcesz zamówić stylowy i nowoczesny daszek szklany na podporach? W naszej firmie projektujemy, produkujemy i montujemy daszki szklane na wymiar. Do wyboru pozostają konstrukcje o różnych wymiarach i kształtach, które można idealnie dopasować do konkretnego budynku – jego wymiarów oraz stylistyki architektonicznej. Zadaszenie możemy wykonać ze szkła przezroczystego lub barwionego.

Daszki szklane ze szkła hartowanego – trwałość i praktyczność

Trwałe i praktyczne daszki szklane wykonujemy z wysokiej jakości szkła hartowanego zabezpieczonego dodatkowo folią. W ten sposób powstają nowoczesne i lekkie, a zarazem bardzo trwałe konstrukcje, które staną się inwestycją na długie lata.

Grube szkło hartowane jest odporne na uszkodzenia mechaniczne i uderzenia (np. gradu). Odpowiednio zaprojektowany spadek daszku sprawia, że na konstrukcji nie zbiera się śnieg, a woda szybko z niej spływa.

Daszki ze szkła hartowanego nie wymagają szczególnej pielęgnacji czy konserwacji – wystarczy je umyć wodą pod ciśnieniem, aby szybko odzyskały swój dawny blask.

Szklane daszki nad drzwi zewnętrzne – z czego je wykonujemy?

Korzystając z usług naszej firmy masz możliwość wyboru spośród trzech wariantów grubości szkła hartowanego (13,52 mm/17,52 mm/21,52 mm), oraz kilku stylowych rodzajów okuć cenionych producentów.

Wybierz daszek ze szkła hartowanego laminowanego ESG/VSG (klejonych warstwowo z wykorzystaniem niewidocznej i wytrzymałej folii, dzięki której, w momencie rozbicia, ostre elementy szkła pozostają na miejscu i tworzą charakterystyczną “pajęczynę”). Poszukuj ulubionego rodzaju szkła z:

  • przezroczystego Float,
  • przezroczystego odbarwionego OptiWhite,
  • przezroczystego barwionego w masie np. na kolor brązowy lub grafitowy,
  • na specjalne zamówienie są dostępne również inne rodzaje szkła.

Podczas montażu wykorzystywane są okucia wykonane ze stali nierdzewnej AISI 304 producenta Novaglass (na specjalne zamówienie możliwe jest użycie komponentów innych wytwórców).

W zależności od indywidualnych preferencji, istnieje możliwość wyboru rodzaju wykończenia produktu – satyna lub lakier (według wzornika kolorów RAL). Elementy montowane są punktowo wraz z odciągami (maksymalny wysięg daszku to 1500 mm) lub na belkach wspornikowych (maksymalny wysięg daszku to 1500 mm).

Zadaszenia szklane na cięgach i wspornikowe

Wykonujemy daszki szklane na wymiar. Tradycyjnym rozwiązaniem są daszki szklane ze szkła hartowanego zawieszonego na odciągach stalowych. Połączenie szkła i stali nierdzewnej doskonale wpisuje się w nowoczesną stylistykę budynków, dlatego tego typu daszki często znajdują zastosowanie nie tylko w domach prywatnych, ale także obiektach komercyjnych. W miejscach, gdzie nie ma możliwości zamontowania stalowych odciągów, sprawdzą się szklane daszki montowane na belkach wspornikowych.

Dlaczego warto nas wybrać?

Wysoka jakość usług

Gwarantujemy wysoką jakość wykonania szkła oraz montażu. Officia deserunt mollit anim id est laborum.

Doświadczenie i wiedza

Dzięki wielu wymagającym realizacjom, wyróżniamy się ogromną wiedzą i doświadczeniem.

Innowacyjne rozwiązania

Specjalizujemy się w instalacji powierzchni szklanych z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań.