Zadaszenia szklane doskonale sprawdzą się w domach jednorodzinnych, budynkach biurowych oraz wszelkiego typu obiektach użyteczności publicznej. Daszki ze szkła to nowoczesna forma zadaszenia, które montuje się pod drzwiami prowadzącymi do budynku. Skutecznie chronią drzwi zewnętrzne przed niekorzystnym działaniem czynników atmosferycznych (niektórzy producent stolarki wymagają ich do zapewnienia gwarancji). Dzięki nim osoby oczekujące na wejście do budynku (np. dzwoniące domofonem czy poszukujące kluczy w torebce) mają zagwarantowane komfortowe warunki, ponieważ zadaszenie chroni przed deszczem lub śniegiem.

Chcesz zamówić stylowy i nowoczesny daszek szklany na podporach? W naszej firmie projektujemy, produkujemy i montujemy daszki szklane na wymiar. Do wyboru pozostają konstrukcje o różnych wymiarach i kształtach, które można idealnie dopasować do konkretnego budynku – jego wymiarów oraz stylistyki architektonicznej. Zadaszenie możemy wykonać ze szkła przezroczystego lub barwionego.

Daszki szklane

Daszki szklane ze szkła hartowanego – trwałość i praktyczność

Trwałe i praktyczne daszki szklane wykonujemy z wysokiej jakości szkła hartowanego zabezpieczonego dodatkowo folią. W ten sposób powstają nowoczesne i lekkie, a zarazem bardzo trwałe konstrukcje, które staną się inwestycją na długie lata. Grube szkło hartowane jest odporne na uszkodzenia mechaniczne i uderzenia (np. gradu). Odpowiednio zaprojektowane kształty sprawiają, że na konstrukcji nie zbiera się śnieg, a woda szybko z niej spływa. Daszki ze szkła hartowanego nie wymagają szczególnej pielęgnacji czy konserwacji – wystarczy je umyć wodą pod ciśnieniem, aby szybko odzyskały swój dawny blask.

Zadaszenia szklane na cięgach i wspornikowe

Wykonujemy daszki szklane na zamówienie. Tradycyjnym rozwiązaniem są daszki szklane ze szkła hartowanego zawieszonego na odciągach stalowych. Połączenie szkła i stali nierdzewnej doskonale wpisuje się w nowoczesną stylistykę budynków, dlatego tego typu daszki często znajdują zastosowanie nie tylko w domach prywatnych, ale także obiektach komercyjnych. W miejscach, gdzie nie ma możliwości zamontowania stalowych odciągów, sprawdzą się szklane daszki wspornikowe. Szkło można zamocować w osi belki lub wykorzystać jeden wspornik do zamontowania dwóch szyb.