Dlaczego właśnie szkło na wymiar?

Okucia do szkła Maja

Doskonale wiemy, że każdy klient ma inne potrzeby i podobają mu się różne realizacje, które nie zawsze są dostępne w sklepach. Dlatego też tworzymy dla nich szkło na wymiar. Takie rozwiązanie pozwala na idealne dopasowanie ścianek działowych, drzwi, a nawet kabin prysznicowych do danej przestrzeni i sprawia, że staje się ona funkcjonalna.

Szklane ścianki na wymiar doskonale sprawdzą się w biurach i pozwolą w wygodny sposób wydzielić przestrzeń pracowniczą. Wykonamy je dla Ciebie w dowolnym rozmiarze, dzięki czemu bez trudu dopasujesz je do każdego biura. Takie rozwiązanie zapewni też skuteczną izolację akustyczną, a jednocześnie nie zaciemni pomieszczenia, tak jak tradycyjne ściany.

Dlaczego lepiej wybrać szkło na wymiar niż gotowe realizacje? Ponieważ charakteryzuje je:

1. Duża różnorodność: do wyboru jest szkło bezbarwne, matowe lub barwione w masie, to od Ciebie zależy, na które się zdecydujesz. Nie musisz kupować drzwi lub ścianki, które Ci się nie podobają tylko dlatego, że są matowe. Wykonamy dla Ciebie każdą realizację.

2. Jakość: wszystkie produkty tworzymy z wysokiej jakości szkła, dzięki czemu są wytrzymałe i odporne na różne uszkodzenia mechaniczne. Dlatego doskonale sprawdzą się zarówno w domach prywatnych, jak i w biurach.

3. Duży wybór: ponieważ tworzymy szklane ścianki bezramowe, dźwiękoszczelne, składane, biurowe, a także działowe. Dzięki czemu bez problemu znajdziesz to czego potrzebujesz.

4. Inteligentne rozwiązania: tafle LCD sprawiają, że w zależności od potrzeby szklana ściana może być transparentna lub nie. Takie rozwiązanie nie tylko zwiększa prywatność, ale doskonale sprawdza się także podczas różnego rodzaju prezentacji, w czasie których ściana może służyć za tło.

Jak widać szkło na wymiar ma wiele zalet, przede wszystkim daje dużo większe możliwości klientom decydującym się na tego typu rozwiązania. To także duża oszczędność czasu, ponieważ nie musisz spędzać wielu godzin na szukaniu odpowiednich drzwi, kabin czy ścianek. Wystarczy, że podasz wymiary jakie ma mieć dana realizacja, a my ją wykonamy!