Szklane balustrady WarszawaNie ulega wątpliwości, że w zakresie aranżacji wnętrz jednym z najbardziej popularnych stylów jest ten nowoczesny. Chętnie wybieramy zestawienia kolorów zdecydowanych z pastelowymi, odcienie szarości czy meble w stylu industrialnym, skandynawskim czy innych, tym podobnych.

Duże pole do tworzenia wyjątkowych aranżacji wnętrz dają domki jedno czy wielorodzinne. Jeśli właśnie wprowadzasz się do jednego z nich i planujesz zaaranżować je w nowoczesnym stylu, mamy dla Ciebie oryginalne rozwiązanie, które z pewnością będzie się prezentować świetnie.

Są to nowoczesne balustrady szklane, które idealnie sprawdzą się zarówno w domach, jak i siedzibach firm. W tym celu najczęściej wykorzystuje się specjalne, hartowane i laminowane tafle, wyróżniające się niezwykłymi walorami estetycznymi, a także wysoką wytrzymałością.

Oczywiście tego rodzaju rozwiązania wykonywane są na indywidualne zlecenie klienta, dlatego też masz możliwość zamówienia modelu zgodnie ze swoimi preferencjami.

Szklane balustrady WarszawaWielu klientów obawia się założenia balustrad szklanych, wspominając o tym, że tafle na pewno nie będą trwałe i mogą łatwo ulec zniszczeniu czy pęknięciu. Nic bardziej mylnego! Do balustrad wykorzystuje się tafle hartowane, ale także laminowane specjalnymi foliami bezpiecznymi, przez co będą one wytrzymałe o najwyższej odporności na pękanie. Takie rozwiązanie zapewnia najwyższe bezpieczeństwo użytkowania.

Wymieniając zalety balustrad szklanych nie należy zapominać o tym, że są one przezroczyste, co z kolei pozwala na łatwe doświetlanie klatek schodowych. Tradycyjne balustrady bowiem blokują światło, przez co pomieszczenia są ciemniejsze.

Trudno jest w kilku słowach określić proponowane zastosowanie balustrad szklanych – można je bowiem zamontować zarówno w domach prywatnych, jak i siedzibach firm. Świetnie skomponują się ze schodami wykonanymi z drewna czy metalu.

Jeśli jesteś zainteresowany montażem balustrad szklanych w swojej firmie czy domu, skontaktuj się z nami – zapewniamy krótki czas realizacji oraz dostosowanie do wszystkich Twoich oczekiwań.