Wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba zagospodarowania przestrzeni przy zachowaniu wszystkich walorów pomieszczenia, takich jak metraż, przestronność czy dostęp światła słonecznego, sprawdzą się ściany szklane bezramowe. Efektownie prezentują się w nowoczesnych i minimalistycznych wnętrzach. Z powodzeniem mogą być wykorzystywane w mieszkaniach i domach, jak też w obiektach biznesowych. Za pomocą ścianek bezramowych możemy wyznaczać odrębne pomieszczenia, gabinety i biura. Nasze konstrukcje nie zmniejszają optycznie powierzchni wnętrza i nie ograniczają dostępu światła słonecznego. Doskonale wpisują się we współczesne trendy aranżacyjne. Szklane ściany to sposób na to, jak wydzielić odrębne pomieszczenie, z zachowaniem
integralnego charakteru całej przestrzeni.

Dźwiękoszczelność i dyskrecja

Przedsiębiorstwom poszukującym nowoczesnych, lecz zarazem funkcjonalnych rozwiązań aranżacyjnych, rekomendujemy ścianki dźwiękoszczelne. To efekt idealny dla nowoczesnych biur, w których liczą się design, ale i dyskrecja w miejscu pracy. Ściany szklane dźwiękoszczelne zapewniają dobrą izolację akustyczną, dzięki czemu z biura nie dobiegają dźwięki rozmów czy dzwoniących telefonów. Takie rozwiązanie podnosi komfort pracy osobom wymagającym skupienia i ciszy w miejscu pracy.

Dziel kiedy chcesz

W naszej ofercie dostępne są także szklane ściany składane, pozwalające na funkcjonalne zagospodarowanie przestrzeni i dzielenie pomieszczenia na mniejsze, zawsze wtedy, gdy zajdzie taka konieczność. Ścianki składane wykorzystywane są w biurach, na tarasach, balkonach, witrynach sklepowych. Kilkumetrowe ściany z paneli szklanych składają się i rozkładają płynnie dzięki systemowi fińskiej firmy Scan Mikael.

Wszystkie produkty dostępne w naszej ofercie wykonane są ze szkła bezpiecznego-hartowanego i laminowanego. Mogą być w pełni transparentne lub oklejane folią matową, co zwiększa poziom dyskrecji. Szkło można też znakować logotypami firmy lub dowolnymi zdobieniami.

Ścianki bezramowe (bezklasowe)

Niezwykle funkcjonalne i nowoczesne bezramowe ścianki szklane sprawdzą się nie tylko w przestrzeni biznesowej, lecz również w obiektach użytkowych czy mieszkaniach i domach prywatnych. Dzięki takim ściankom można wyodrębniać mniejsze pokoje z większej przestrzeni, zachowując jej integralny charakter.

Zobacz szczegóły

Ścianki dźwiękoszczelne

Wszędzie tam, gdzie liczy się nowoczesna aranżacja przestrzeni oraz spokój i dyskrecja w miejscu pracy, sprawdzą się szklane ścianki dźwiękoszczelne. Transparentność pozwoli na wyodrębnienie gabinetów bez ograniczania przestrzeni i dostępu do światła słonecznego, a izolacja akustyczna zapewni spokój i ciszę, z dala od biurowego gwaru i dzwoniących telefonów.

Zobacz szczegóły

Ściany składane

Przemyślane i dopracowane projektowo ściany składane to sposób na funkcjonalne gospodarowanie przestrzenią. Szklane panele z możliwością rozstawiania i składania to sposób na szybkie wyodrębnienie pomieszczenia w otwartej przestrzeni. Zastosowanie tego rozwiązania znacząco podnosi użyteczność przestrzeni biurowej.

Zobacz szczegóły